Gastro Helsinki 2024 – Meie Edukas Osalemine

Märtsikuus esitles meie ettevõte uhkusega oma tooteid Gastro Helsinki 2024 näitusel Soomes. See oli ainulaadne sündmus, mis tõi kokku hulgaliselt liha-, kondiitri- ja Horeca-sektori tipptegijaid.

Mis me saavutasime?

Uued Kontaktid: Meie osalemine näitusel oli tõeliselt viljakas. Lõime hulgaliselt uusi ärisuhteid, kohtudes kohalike ettevõtete ja sektori spetsialistidega. Need kohtumised on oluliseks sammuks meie kontaktivõrgustiku laiendamisel, avades uksi uutele koostöövõimalustele.

Toodete Huvi:
Meil on hea meel teatada, et meie tooted äratasid külastajate seas väga suurt huvi. Saime mitmeid päringuid potentsiaalsetelt klientidelt, mis kinnitab meie toodete kõrget nõudlust turul. See on selge märk, et oleme õigel teel.

Lepingute Sõlmimine: Eriti uhked oleme mitmete oluliste lepingute sõlmimise üle näituse käigus. Need lepingud ei ole mitte ainult kinnituseks meie toodete kvaliteedile, vaid avavad samuti uusi väljavaateid meie ettevõtte arenguks.

Edasi Liikudes: Inspireerituna Gastro Helsinki 2024 näitusel saavutatud edust, jätkame oma arengut ja pühendumist klientide vajaduste rahuldamisele. Täname teid toetuse ja usalduse eest meie teekonnal. Koos suundume veelgi suuremate saavutuste poole.