Ettevõttest

Bestpack OÜ loodi 2012. aastal ja on tänaseks saanud juhtivaks hulgimüüjaks toiduainete, olme- ja tööstuslike pakendmaterjalide sektoris.

Pakume innovaatilisi ja keskonnasõbralike lahendusi

Kes me oleme?

Oleme pühendunud innovatsioonile ja kvaliteedile, otsides pidevalt viimaseid tehnoloogilisi arenguid, et täiustada meie tootevalikut. Meie missiooniks on juhtida tööstust ja edendada meie klientide äritegevust, pakkudes professionaalseid ja kiireid teenuseid. Klientide pakendipartnerina soovime pakkuda laia valikut kõrgetasemelisi pakendilahendusi. Bestpack OÜ eesmärk on tutvustada kõige tõhusamaid ja kvaliteetsemaid unikaalseid tooteid, mis aitavad meie klientidel eristuda kaubamärkidena, suutes muuta turuolukorda. Meie tegevuses järgime rangelt riiklikke ja rahvusvahelisi standardeid, tehes järeleandmisi.

Kuidas me seda kõike teeme?

Meie kaubavalik hõlmab erinevaid kotte, toidu- ja pakkimiskilet, tööstuskaupu, ühekordseid nõusid, salati- ja koogikarpe, tööstuslinte ja teipe, salvrätikuid ning palju muud. Ettevõte rõhutab oma pühendumust tarbijate vajaduste rahuldamisele, arendades pidevalt uusi tootenäidiseid ja kaubagruppe ning pakkudes lahendusi individuaalsetele vajadustele ja eritellimustele, näiteks kilekotid oma logoga või ettevõtte kaubamärgiga teibid.

 

Lisaks kaupadele pakub ettevõte ka teenuseid, nagu kauba mahalaadimine linna piires ja transport üle Eesti märgitud regioonides. Ettevõte väljendab soovi edu ja stabiilsuse järele oma klientidele, rõhutades lootust meeldivale ja vastastikku kasulikule koostööle.